Список китайских контрагентов Бефинина

В предыдущей публикации мы выложили фото с таблицами, где были указаны все контрагенты Бефинита. К сожалению, качество снимков было низким. Публикуем информацию в удобном для чтения формате:

ANHUI SHAOGUANG TRADE CO., LTD — Також є постачальником для компаній ТОВ «Елара Трейд», ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «ЛАНИСТЕР».

CHANGXING XUFENG TEXTILE CO., LTD — Згідно з реєстром коносаментів компанія є китайським постачальником, діє з 2013 року. Виробник текстилю. Штат складає від 50-100 співробітників. Річна виручка не перевищує 1 млн. дол. США. У 2017 співпрацювала з українськими компаніями ТОВ «Квінт Трейд лтд» (1 коносамент), ТОВ «Пром Будтекстиль» (4 коносаменти), ТОВ «Фінсервіс Пром» (1 коносамент). З компанією ТОВ «Кнд Трейд Ком» у 2017 році не працювала. Останнє відвантаження на вказаного укр. контрагента здійснила 27.12.2016. Також є постачальником для компаній ТОВ «Фінсервіс Пром», ТОВ «КНД Трейд Ком».

CHAOZHOU FENGXI PORCELAIN INDUSTR. TRADE IMP. & EXP. CORP. — Також є постачальником для компанії ТОВ «ДЕВОПС».

GAOYANG BAYUN TEXTILES CO., LTD — Компанія зареєстрована в  китайській  провінції Нebey, проте не є китайським постачальником. Працює виключно з українськими контрагентами ТОВ «Протеяр», ТОВ «Лудза», ТОВ «Ланистер», ТОВ «Лаватера Груп». Також є постачальником для компанії ТОВ «ЛАНИСТЕР».

GOLDEN CUP INTERNATIONAL (HK) COMPANY LIMITED — Внесена до реєстру з 22.06.2012, наявних виробничих потужностей не має. Згідно з торговими звітами компанія проводила експортні операції з ТОВ Ланистер, ТОВ «Квінт Трейд лтд», ТОВ «Плюс Граніт Інвест», ПП «Бояр», ТОВ «Міратон Груп». Також є постачальником для компаній ТОВ «Елара Трейд», ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «ЛАНИСТЕР».

GOLDEN STAR INTERNATIONAL TRADE DEVELOPMENT CO., LIMITED — Зареєстрована в китайській провінції guangzhou як торгова компанія. Згідно реєстру не є китайським постачальником. Працює виключно з контрагентами з України та РФ.  У 2017 здійснила торгові операції з ТОВ «Трейд Лайнс», ТОВ «Смартвін». В реєстрі коносаментів підтвердження операцій з ТОВ «Плюс Граніт Інвест» Та ТОВ «РКС Агросейл», ТОВ «Аль Мак», ТОВ «Девопс», ТОВ «Ількасар» не отримано. Не отримано підтвердження щодо реєстрації компанії Golden Star International Trade Development Co в провінції Guangzhou. Наявна інформація щодо реєстрації компанії з такою назвою в Гонконзі. Також є постачальником для компаній ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «РКС Агросейл», ТОВ «Трейд Лайнс», ТОВ «Аль Мак», ТОВ «ДЕВОПС».

GUANGZHOU QIANJING IMPORT & EXPORT TRADE CO., LTD — Даних щодо реєстрації компанії GUANGZHOU QIANJING IMPORT & EXPORT TRADE CO., LTD не отримано. У відкритих джерелах інформації компанія характеризується як ненадійна з непідтвердженими засобами зв’язку. Також є постачальником для компаній ТОВ «Елара Трейд», ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «ЛАНИСТЕР», ТОВ «ДЕВОПС», ТОВ «Віллос», ТОВ «Рембудстар».

HONGKANG ECONOMIC TRADE CO. LIMITED — В базах даних є звіти щодо торгових угод із ТОВ «Містлайн», ТОВ «Піарджи Трейдінг Груп», ТОВ «Ланистер», ТОВ «Рембудстар». Також є постачальником для компаній ТОВ «Елара Трейд», ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «Трейд Лайнс», ТОВ «ЛАНИСТЕР», ТОВ «ДЕВОПС», ТОВ «Рембудстар».

JAVAY INTERNATIONAL CO., LIMITED — Згідно з реєстром коносаментів компанія не є китайським постачальником, зареєстрована taipei 2-1 floor no 151-6 sec 2, keelung road, контрагентами є виключно українські та російські компанії, компанія постачає світлодіодні лампи, меблі, автозапчастини та будівельні матеріали.  У 2017 здійснювала торгові операції з ТОВ «Лудза», ТОВ «Ланистер». Також є постачальником для компаній ТОВ «ЛАНИСТЕР», ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест».

JIAXING LAYO IMPORT & EXPORT GROUP CO., LTD — Компанія є виключно торговою компанією, яка не має власних виробничих потужностей. Компанія JIAXING LAYO IMPORT & EXPORT GROUP CO., LTD  у період 20.02.2008-20.09.2009 мала 13 торгових транзакцій з українською компанією ТОВ «Одєтек», м. Одеса, Краснослобідська вул., 1. Жодних інших записів у китайському реєстрі експортних операцій у відношенні  JIAXING LAYO IMPORT & EXPORT GROUP CO., LTD не міститься. Також є постачальником для компаній ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «Укрінвест Лтд», ТОВ «ЛАНИСТЕР»,ТОВ «РКС Агросейл», ТОВ «ТК Укрпромторг», ТОВ «Віллос», ТОВ «Укрінвест Лтд».

KHEMANI TEXTILE CO., LTD — Компанія зареєстрована в Сеулі. Дані щодо виробничих потужностей, штату співробітників відсутні. Експортну діяльність веде виключно з українськими контрагентами, серед яких ТОВ «Торгест», ТОВ «Блек Сі Торг», ТОВ «Максімус Люкс», ТОВ «Кій Торг», ТОВ «Плюс Граніт Інвест», ТОВ «Укрінвест лтд». Також є постачальником для компаній ТОВ «РКС Агросейл», ТОВ «Укрінвест Лтд», ТОВ «ТК Укрпромторг».

KRISHNA TRADING COMPANY LIMITED — Компанія Krishna Trading Company Limited є індійським виробником та постачальником тканин. Має філію, зареєстровану в Гонконзі, яка не має виробничих потужностей та є торгівельним представником. У 2017 році компанія укладала зовнішньоекономічні контракти з контрагентами з Судану, США, Сінгапуру. Також є постачальником для компаній ТОВ «ЛАНИСТЕР», ТОВ «Укрінвест Лтд», ТОВ «РКС Агросейл», ТОВ «ТК Укрпромторг», ТОВ «КНД Трейд Ком».

NANTONG FENGNIAN TEXTILES CO., LTD — У 2017 році компанія здійснила лише 1 операцію із ТОВ «Грейс Профі». Жодних угод не зафіксовано. Також є постачальником для компанії ТОВ «Елара Трейд».

NINGBO ELITE INT’L TRADING CO., LTD — Згідно з реєстром коносаментів компанія не є китайським постачальником, експортує товар переважно в Аргентину та Вєтнам. У 2017 зареєстровано операцію з ТОВ «Плюс Граніт Інвест». Інші дані відсутні. Також є постачальником для компаній ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «ЛАНИСТЕР», ТОВ «Трейд Лайнс».

NINGBO ENLLY TRADE LTD — Також є постачальником для компаній ТОВ «ДЕВОПС», ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «Елара Трейд», ТОВ «ЛАНИСТЕР».

NINGBO JOYWIND FOREIGN TRADE LIMITED — Згідно з реєстром коносаментів компанія не є китайським постачальником, виробляє штучні тканини з поліестру, експортує товар контрагентам з України, Вєтнаму та Пакистану. У 2017 проводила операції з ТОВ «Блек Сі Торг», ТОВ «РКС Агросейл», ТОВ «Експерт Форм». Інша інформація відсутня. Також є постачальником для компаній ТОВ «РКС Агросейл», ТОВ «Фінсервіс Пром», ТОВ «Блек Сі Торг».

NINGBO SONGSHAN IMP&EXP. CO.,LTD. — Згідно з реєстром коносаментів компанія не є китайським постачальником, експортні операції здійснює з травня 2017 виключно з українськими контрагентами. У 2017 зареєстровано торгові операції з ТОВ «Ланистер»», ТОВ «Плюс Граніт Інвест». Також є постачальником для компаній ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «ЛАНИСТЕР», ТОВ «Елара Трейд».

QIHANG TRADE GROUP CO., LTD — Також є постачальником для компаній ТОВ «РКС Агросейл».

QINGTIAN HUITONG IMPORT & EXPORT., LTD — Згідно з реєстром коносаментів компанія не є китайським постачальником, надає логістичні та транспортні послуги, співпрацює виключно з українськими контрагентами. У 2017 зареєструвало 9 транзакцій з  ТОВ «Плюс Граніт Інвест», ТОВ «Трейд лайнс», ПП «Бояр», ТОВ «Девопс», ТОВ «Рембудстар». Також є постачальником для компаній ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «Елара Трейд», ТОВ «Трейд Лайнс», ТОВ «ДЕВОПС», ТОВ «Рембудстар».

SHANGHAI  DAFEIMEI INTERNATIONAL LOGISTICS CO., LTD — Компанія Shanghai Dafeimei International Logistics Co., Ltd, яка у ВМД заявлена як «виробник-продавець», насправді займається лише логістикою. В базах даних наявна інформація щодо виданих коносаментів на адресу ТОВ «Ланистер», ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «Елара Трейд», ТОВ «Гуд Торг лтд». Також є постачальником для компаній ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «Елара Трейд», ТОВ «ЛАНИСТЕР», ТОВ «Трейд Лайнс», ТОВ «Аль Мак», ТОВ «ДЕВОПС», ТОВ «Блек Сі Торг», ТОВ «Елара Трейд».

SHAOXING CHUANYA TEXTILE CO.LTD — Згідно з реєстром коносаментів компанія є китайським постачальником, зареєстрованим в Гонконзі, співпрацює з українськими, колумбійськими та індійськими контрагентами. Також є постачальником для компаній ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «Укрінвест Лтд», ТОВ «РКС Агросейл» , ТОВ «Фінсервіс Пром», ТОВ «КНД Трейд Ком», ТОВ «ТК Укрпромторг».

SHAOXING ELITEX CO., LTD — Згідно з реєстром коносаментів компанія не є китайським постачальником, експортує товар в Шрі-Ланку та Україну. У 2017 зареєстровані операції з ТОВ «РКС Агросейл», ТОВ Блек Сі Торг», ТОВ «Намтар», ТОВ «Ланистер», ТОВ «Фінсервіс Пром», ТОВ «Євроівент консалт». Також є постачальником для компаній ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «Укрінвест Лтд», ТОВ «ЛАНИСТЕР», ТОВ «РКС Агросейл», ТОВ «ТК Укрпромторг», ТОВ «Фінсервіс Пром», ТОВ «Блек Сі Торг».

SHAOXING JUNE IMPORT AND EXPORT CO. LTD — Згідно з реєстром коносаментів компанія є китайським постачальником, працює з контрагентами з Аргентини та України.  У 2017 зареєстровано операції з ТОВ «Плюс Граніт Інвест», ТОВ «Віллос», ТОВ «Украінвест лтд», ТОВ «РКС Агросейл», ТОВ «ТК Украпромторг», ТОВ «Фінсервіс Пром», ТОВ «СВС консалт». ТОВ «Пром Будтекстиль», ТОВ «максімус Люкс», ТОВ «Латвісофт Україна». Також є постачальником для компанії ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «Віллос».

SHAOXING KEQIAO DISTRICT HOUWEN IMPORT AND EXPORT CO., LTD — Згідно з реєстром коносаментів компанія є китайським постачальником. У 2017 зареєстровано операцію лише з ТОВ «Китмар». Також є постачальником для компаній ТОВ «Укрінвест Лтд», ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «Укрінвест Лтд», ТОВ «ЛАНИСТЕР», ТОВ «РКС Агросейл», ТОВ «ТК Укрпромторг», ТОВ «Фінсервіс Пром».

SHAOXING KEQIAO HONGLONG IMPORT & EXPORT CO., LTD — Компанія  веде діяльність з липня 2016 виключно як торгова компанія. Виробничих потужностей та персоналу не має. З початку діяльності по теперішній час компанія здійснила 17 торгових операцій виключно із українськими контрагентами. Також є постачальником для компаній ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «Укрінвест Лтд», ТОВ «РКС Агросейл», ТОВ «ТК Укрпромторг», ТОВ «Віллос», ТОВ «Блек Сі Торг».

SHAOXING KUOBU TRADING CO., LTD — Інформація про діяльність компанії наявна з жовтня 2016. Компанія провела угоди виключно із українськими контрагентами – ТОВ «Ланістер», ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест» 65033, Одеська обл., м. Одеса, Малиновський р-н, вул. В. Стуса, буд. 2Д та ТОВ «Тирс-Т» 02099, м. Київ, вул. Бориспільська, 7. Також є постачальником для компаній ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «Укрінвест Лтд», ТОВ «ЛАНИСТЕР», ТОВ «ТК Укрпромторг», ТОВ «Віллос».

SHAOXING XISHANG TEXTILE CO., LTD — Компанія SHAOXING XISHANG TEXTILE CO., LTD є трайдерською, виробничі потужності відсутні, працює з українськими, російським та колумбійськими контрагентами. У 2017 зареєстровані операції з  ТОВ «Плюс Граніт Інвест», ТОВ «Інтеліас», ТОВ «Євроівент консалт», ТОВ «Форт Лайф Україна», ТОВ «Віллос», ТОВ «Укрінвест Лтд», ТОВ «Грейс Профі», ТОВ «Ланистер». Також є постачальником для компаній ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «Укрінвест Лтд», ТОВ «ЛАНИСТЕР», ТОВ «Віллос», ТОВ «Фінсервіс Пром».

SHAOXING YIBUFA TRADING CO., LTD — Компанія здійснює діяльність з липня 2016 року. На теперішній час здійснила лише 14 торгових транзакцій, контрагентами за якими виступили лише українські компанії ТОВ «Ланістер», ТОВ «Плюс Граніт-Інвест». Також є постачальником для компанії ТОВ «ЛАНИСТЕР».

SHAOXING YITEX TEXTILE CO., LTD — Згідно з реєстром коносаментів компанія не є китайським постачальником. У 2017 співпрацювала з українськими компаніями ТОВ «Плюс Граніт Інвест», ТОВ «РКС Агросейл», ТОВ «Кій Торг», ТОВ «Укрінвест лтд», ТОВ «ТК Укрпромторг», ТОВ «Пром Будтекстиль», ПП «Ханум», ТОВ «Фінсервіспром». Також є постачальником для компаній ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «Укрінвест Лтд», ТОВ «РКС Агросейл» , ТОВ «ТК Укрпромторг», ТОВ «Фінсервіс Пром».

SHENZHEN CITY JINMEILUN BUSINESS TRADE CO., LTD — Згідно з реєстром коносаментів компанія є китайським постачальником, експортує товар в Україну,Вєтнам. У 2017 зареєстровані коносаменти з ТОВ «Плюс Граніт Інвест», ТОВ «Ланистер», ТОВ «Грейс Профі». Також є постачальником для компаній ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «ЛАНИСТЕР».

SHENZHEN JINYUKANG TEXTILE CO., LTD — Згідно з офіційною інформацією, SHENZHEN JINYUKANG TEXTILE CO., LTD є професійною китайською експортно-імпортною торговою компанією, яка співпрацює з такими китайськими постачальниками текстилю як HEBEI YUKANG TEXTILES CO.,LTD,GAOYANG MEIFU TEXTILES MANUFACTURING CO.,LTD,GAOYANG ZHONGSHUO TEXTILES CO., компанія не має виробничих потужностей, зареєстрований статутний капітал складає 1 млн. ієн. експортує продукці в  USА, Poland, Russia, Chile, Japan, UAE, Thailand, Indonesia, Vietnam, the Philippines.  в реєстрі наявна інформація щодо експортних операцій у 2017  з ТОВ «Плюс Граніт Інвест». Також є постачальником для компанії ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест».

SUN FLOWER GLOBAL TEXTILE CO., LIMITED — Також є постачальником для компаній ТОВ «РКС Агросейл», ТОВ «ТК Укрпромторг».

SUPER STYLE GENERAL TRADING LLC — Згідно з реєстром коносаментів компанія не є китайським постачальником, працює виключно з українськими контрагентами. У 2017 співпрацювала з українськими компаніями ТОВ «Плюс Граніт Інвест», ТОВ «Укрінвест лтд», ТОВ «РКС Агросейл», ТОВ «ТК Украпромторг», ТОВ «Віллос», ТОВ «Пром Будтекстиль». Також є постачальником для компаній ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «Укрінвест Лтд», ТОВ «РКС Агросейл» , ТОВ «ТК Укрпромторг», ТОВ «Віллос».

TAEKWANG SYNTHETIC FIBER (CHANGSHU) CO., LTD — Згідно з реєстром коносаментів компанія є китайським постачальником, експортні операції здійснює переважно в Перу, Вєтнам, США. У 2017 зареєстровано операції ТОВ «РКС Агросейл», ТОВ «Новомосковська трикотажна фабрика». Також є постачальником для компанії ТОВ «РКС Агросейл».

TAIZHOU SHILIN SHOES CO., LTD — За даними гонконгського комерційного реєстру вказана компанія розпочала свою діяльність з 21.02.2017. За останні 6 місяців інформація щодо угод відсутня. Китайський контрагент співпрацював із ПП «Дювал Б» та ТОВ «Плюс Граніт Інвест». Також є постачальником для компаній ТОВ «Елара Трейд», ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «ЛАНИСТЕР», ТОВ «Аль Мак», ТОВ «ДЕВОПС», ТОВ «Блек Сі Торг».

TAIZHOU WEIFENG IMPORT & EXPORT CO., LTD — Також є постачальником для компанії ТОВ «Елара Трейд», ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «ЛАНИСТЕР».

TEBEN INTERNATIONAL TRADING LIMITED — Згідно з реєстром коносаментів компанія не є китайським постачальником, експортні операції здійснює з контрагентами Вєтнаму та України. У 2017 зареєстровано коносаменти з ТОВ «Ланистер», ТОВ «Трейд Хауз», ТОВ «Ількасар». Дані щодо інших операцій відсутні. Також є постачальником для компанії ТОВ «ІЛЬКАСАР», ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «ЛАНИСТЕР».

TIANJIN GARMENTS IMP AND EXP INC. — У 2017 зареєстровано коносаменти на відвантаження товару на адресу ТОВ МІКОН ОПТ. Також є постачальником для компанії ТОВ «Елара Трейд».

TIANJIN TEXTILE GROUP IMPORT AND EXPORT INC. — Згідно з реєстром коносаментів компанія не є китайським постачальником, експортні операції проводить з контрагентами Вєтнаму, України. У 2017 зареєстровані операції з ТОВ «Ареса», ТОВ «Нєман», ТОВ «Пром Будтекстиль», ТОВ «Євротрейд експерт». Інформація щодо інших угод відсутня. Також є постачальником для компанії ТОВ «ЛАНИСТЕР».

TIANJIN WANTEX IMPORT & EXPORT CO., LTD — В базах даних відсутня інформація щодо проведення китайською компанією будь-яких торгових операцій у 2017 році. У реєстрі виданих коносаментів відсутні записи щодо відвантаження компанією товарів у 2017 році. Також є постачальником для компанії ТОВ «Елара Трейд».

T-MAC TECHNOLOGY CO., LTD — Реєстр коносаментів не містить інформації щодо операцій T-MAC TECHNOLOGY CO., LTD.  Не співпадають реєстраційна дані щодо місцезнаходження компанії, зазначені у ВМД. Згідно з реєстром, компанія  T-MAC TECHNOLOGY CO., LTD зареєстрована в Гонконзі, предметом діяльності – розробка енергозберігаючих технологій. Єдина компанія з такою назвою зареєстрована в Сhesterfield, Derbyshire UK, предметом діяльності якої є охорона навколишнього середовища та створення енергозберігаючих технологій. Також є постачальником для компаній ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «Укрінвест Лтд», ТОВ «РКС Агросейл», ТОВ «ТК Укрпромторг», ТОВ «Фінсервіс Пром», ТОВ «КНД Трейд Ком», ТОВ «Блек Сі Торг».

Ucka Tekstil — Veysel Karakose — Згідно з реєстром коносаментів компанія є турецьким постачальником. У 2017 співпрацювала з українськими компаніями ТОВ «Укрінвест Лтд», ТОВ «Блек Сі Торг», ТОВ «Плюс Граніт Інвест», ТОВ «РКС Агросейл», ТОВ «Віллос», ТОВ «Латвісофт Україна», ТОВ «Кій Торг»,ТОВ «Пром Будтекстиль», ТОВ «Торгест». Також є постачальником для компаній ТОВ «Блек Сі Торг», ТОВ «Укрінвест Лтд», ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «РКС Агросейл» , ТОВ «Віллос».

WENZHOU DENDAS TRADING CO., LTD — Згідно з оеєстром виданих коносаментів компанія провела у 2017 році ПП Дюал Б, ТОВ «Полюс Фінанс Плюс», ТОВ Пірджи Трейдінг Груп», ТОВ «Ланистер», ТОВ «Грейс Профі», проте реєстраційні дані китайського резидента не співпадають з даними у ВМД. Також є постачальником для компанії ТОВ «ЛАНИСТЕР».

WENZHOU HANMING IMPORT & EXPORT CO. LTD — Згідно з реєстром коносаментів компанія не є китайським постачальником. У 2017 співпрацювала з українськими компаніями ТОВ «Ланистер», ПП «Бояр». Також є постачальником для компанії ТОВ «ЛАНИСТЕР».

WENZHOU INTERNATIONAL ECO. & TEC. CO-OPERATION CO., LTD — Компанія є державною експортно-імпортною компанією, яка спеціалізується на виготовлені та експорті великомасштабних розважальних комплексів та ігор. В базах даних наявна інформація щодо виданих коносаментів на адресу ТОВ «Профтрейд», ТОВ «Спектр-М». Також є постачальником для компаній ТОВ «Елара Трейд», ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «ЛАНИСТЕР», ТОВ «Трейд Лайнс», ТОВ «Віллос», ТОВ «Блек Сі Торг».

WENZHOU LIHUA DEVELOPMENT CO., LTD — Згідно з реєстром коносаментів компанія є китайським постачальником, експортує товар в РФ, Україну. У 2017 співпрацювала з українськими компаніями ТОВ «Плюс Граніт Інвест», ТОВ «Піарджи Трейдінг Груп», ТОВ «Квінт Трейд Лтд», ТОВ «Віллос». Також є постачальником для компаній ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «Аль Мак», ТОВ «Віллос».

WENZHOU OUHAI KANGFU SHOES CO., LTD — Згідно з реєстром коносаментів компанія є китайським постачальником, експортує товар контрагентам України та РФ. У 2017 співпрацювала з українськими компаніями ТОВ «Плюс Граніт Інвест», ТОВ «Ланистер», ТОВ «Віллос», ТОВ «Бізнес Маркет». Також є постачальником для компаній ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «ЛАНИСТЕР», ТОВ «Віллос».

WENZHOU OUXIN FOREIGN TRADE CO., LTD — В базах даних наявна інформація щодо виданих коносаментів на адресу ТОВ «Полюс Фінанс Плюс», ТОВ «Містлайн», ТОВ «Плюс Граніт Інвест». У реєстрі виданих коносаментів наявна інформація щодо відвантаження товару на адресу ТОВ «Полюс Фінанс Плюс», ТОВ «Містлайн», ТОВ «Плюс Граніт Інвест». Також є постачальником для компаній ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «Елара Трейд», ТОВ «ЛАНИСТЕР», ТОВ «ДЕВОПС», ТОВ «Віллос», ТОВ «Блек Сі Торг».

WENZHOU QIANGMENG SHOES CO., LTD — Згідно з реєстром коносаментів компанія є російським виробником та постачальником шкіряного взуття, зареєстроване в індустріальній зоні lucheng, wenzhou,китай, експортує товар в РФ, Україну, Польщу. У 2017 зареєстровано операції з  ТОВ «Плюс Граніт Інвест», ТОВ «Ланистер», ФО Карих Ірина Володимирівна. Також є постачальником для компаній ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «ЛАНИСТЕР».

WENZHOU SHOHAY IMP. & EXP. CO., LTD — Компанія WENZHOU SHOHAY IMP. & EXP. CO., LTD  заснована у 2011 році, згідно статутних документів її виключною діяльністю є зовнішньоторгівельна діяльність, документальне супроводження торгових, банківських та податкових операцій. Компанія займає лише одну офісну кімнату та має штат в 50 співробітників. У 2017 році компанія мала лише одну торгову угоду з ТОВ «Піарджи Трейдінг Груп». Також є постачальником для компаній ТОВ «Елара Трейд», ТОВ «ЛАНИСТЕР».

WUJIANG Y.S.D. TEXTILE CO., LTD — Також є постачальником для компаній ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «Укрінвест Лтд», ТОВ «ЛАНИСТЕР», ТОВ «ТК Укрпромторг», ТОВ «Фінсервіс Пром».

XI MIAO BAODING TRADING COMPANY — В реєстрі коносаментів відсутні записи щодо відвантаження товару на адресу ТОВ «Елара Трейд». Встановлено наявність операцій з ТОВ Плюс Граніт Інвест, ТОВ Джин-СА ТОВ Ланистер Тов Ділмас. Також є постачальником для компаній ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «ЛАНИСТЕР», ТОВ «Елара Трейд».

XUZHOU WANGTONGMEI IMPORT & EXPORT TRADE CO., LTD — Згідно з реєстром коносаментів компанія не є китайським постачальником, експортні операції здійснює з червня 2017 виключно з українськими контрагентами. У 2017 зареєстровано 4 коносаменти з ТОВ «Плюс Граніт Інвест», ТОВ «Ланистер». Також є постачальником для компаній ТОВ «ЛАНИСТЕР», ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест».

YIWU CHAOXUN IMPORT & EXPORT CO.,  LTD — Компанія Yiwu Chaoxun Import & Export Co., Ltd є виключно торговими компаніями, які не мають власних виробничих потужностей. Також є постачальником для компаній ТОВ «ДЕВОПС», ТОВ «ІЛЬКАСАР», ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «ЛАНИСТЕР», ТОВ «Елара Трейд», ТОВ «Рембудстар», ТОВ «Віллос», ТОВ «Блек Сі Торг».

YIWU GUOLI IMPORT & EXPORT CO., LTD — Також є постачальником для компаній ТОВ «ЛАНИСТЕР», ТОВ «ТК Укрпромторг».

ZHAOFENG INTERNATIONAL TRADING CO., LTD — Наявна інформація щодо виданих коносаментів на адресу ТОВ «Ланистер», ТОВ «Грін Буд», ТОВ «Агромат Інвест», ТОВ «Грейс Профі», ТОВ «Віллос». Також є постачальником для компанії ТОВ «Віллос».

Zhejiang Fantasy Textile Co. Ltd — Компанія Zhejiang Fantasy Textile Co. Ltd діє з 2007 року. За базами даних щодо зовнішньоекономічних операцій, проведених компанією Zhejiang Fantasy Textile Co. Ltd у 2017 встановлено наявність інформації про угоди з ТОВ «Торгест», ТОВ «Сієна Імпорт», ТОВ «Промбудтекстиль», ТОВ «СВС Консалт», ТОВ «Максімус Люкс», ТОВ «Гуд Торг лтд», ТОВ «Укрінвест лтд», ТОВ «Латвісофт Україна», ТОВ «Кій Торг», ТОВ «ТК Укрпромторг», ТОВ «Фінсервіс Пром», ТОВ «Ланістер», ТОВ «Плюс Граніт Інвест», ТОВ «Блек Сі Торг»,ТОВ «КНД Трейд Ком». Також є постачальником для компаній ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «Укрінвест Лтд», ТОВ «ЛАНИСТЕР», ТОВ «РКС Агросейл» , ТОВ «ТК Укрпромторг», ТОВ «Віллос», ТОВ «Фінсервіс Пром», ТОВ «КНД Трейд Ком», ТОВ «Блек Сі Торг».

ZHEJIANG ZHONGDA XINLI TRADING CO., LTD — Згідно з реєстром коносаментів компанія у 2017 відвантажувала товар  ТОВ «Плюс Граніт Інвест», ТОВ «Ланистер». Дані щодо угод з ТОВ «Елара Трейд» відсутні. Також є постачальником для компаній ТОВ «Плюс-Граніт-Інвест», ТОВ «ЛАНИСТЕР», ТОВ «Елара Трейд».